Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
hackoff
Posts: 11
Joined: Wed Jan 31, 2007 12:37 am

vyhledavaci modul pro Firefox

Thu Feb 01, 2007 8:17 am

chctel bych se zeptat, jestli by nesel udelat vyhledavaci modul pro Firefox. (pro neznale - to je takova kolonka, kde muzete rychle hledat ve vybranych serverech). To hojne vyuzivam napriklad u titulky.com a tady mi to docela chybi.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Thu Feb 01, 2007 11:02 am

ale siel...tento modul je tak stary ako tato stranka:

http://www.opensubtitles.org/en/downloads

a tam si najdi :)

hackoff
Posts: 11
Joined: Wed Jan 31, 2007 12:37 am

Fri Feb 02, 2007 4:22 am

v tom pripade jsem si toho nevsiml. nicmene by mozna tedy stalo za uvahu to zkusit zaradit na czilla.cz. urcite by to tam dali. taky by mozna chtelo vykoumat, ze od verze Firefox 2.x samotny vyhledavaci modul pozna , pokud je vyhledavaci script pro tu stranku k dispozici a jednoduse nabidne k instalaci. neco jako kdyz to pozna , ze je k dispozici RSS. ale nevim jestli to je tak dulezity. stacilo by teda na tu czillu.

User avatar
skurakai
Posts: 44
Joined: Tue Jun 06, 2006 7:15 am
Location: Ostrava, Czech republic
Contact: Website

Fri Feb 02, 2007 10:15 am

Kdo hleda ten nachazi :wink: Jsou i na Mycroft Project

S tou czillou to ovsem neni spatny napad. Muzes to tam hodit i ty :)

hackoff
Posts: 11
Joined: Wed Jan 31, 2007 12:37 am

Fri Feb 02, 2007 9:49 pm

koukal jsem se na czillu a uz jsem skoro myslel, ze jsem nasel formular na pridani do jejich seznamu, ale pak jsem si to precet dukladnejc a nebylo to ono. nevim, asi to chce kontaktovat spravce jejich webu nebo nevim. mozna to berou z toho mycroft, kde ale neni opensubtitles.org vedeno jako cesky web.

hackoff
Posts: 11
Joined: Wed Jan 31, 2007 12:37 am

Sat Feb 03, 2007 10:41 am

tak jsem se toho teda chopil a zkusil jsem se zeptat, jestli by to tam nemohli pridat a prisla me odpoved, ze nemuze dostat SRC kod z adresy http://www.opensubtitles.org/addons/plu ... h_v0.1.src . Pise to tam 404 CHYBA. Tak jestli to je nejak zakazany, tak to treba povolit nebo nevim co s tim

User avatar
skurakai
Posts: 44
Joined: Tue Jun 06, 2006 7:15 am
Location: Ostrava, Czech republic
Contact: Website

Sat Feb 03, 2007 12:28 pm

Tohle ani taky není český web :wink: Ale slovenský (resp multikulturní :-) )

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Sat Feb 03, 2007 2:29 pm

hackoff, dik za opravenie, uz by to malo ist.

len mne sa tam nezobrazuje ikona, ak by niekto vedel preco, tak mi dajte vediet :)

hackoff
Posts: 11
Joined: Wed Jan 31, 2007 12:37 am

Sun Feb 04, 2007 2:47 pm

s ikonou myslim nebyl problem. kazdopadne na Czille uz vas modul je. jsem rad ze jsem alespon takto mohl pomoci, kdyz mi tento server pomaha zase s titulky k filmum. jen tak dal

xtra
Posts: 1
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:04 pm

Sat Feb 17, 2007 5:11 pm

Jen je škoda, že není modul, jen pro vyhledávání český a jen pro anglických titulků a nebo že se to nevyfiltruje podle profilu uživatele. Docela mi to chybí, protože vyhledáváním CZ titulků v té směsici a nebo post-změnou filtru jazyka ztrácí modul svůj význam - rychlost a pohodlnost.

User avatar
skurakai
Posts: 44
Joined: Tue Jun 06, 2006 7:15 am
Location: Ostrava, Czech republic
Contact: Website

Sat Feb 17, 2007 5:25 pm

Tohle umožňuje zatím pouze prohlížeč Opera. U Firefoxu uznávám, taky mne to štve. Každopádně můžete vyhledávat i přes Subbiee kde volbu jazyka máte.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Wed Feb 21, 2007 7:30 pm

ok, ten firefox som fixol, ale ako vidim, musim spravit novy search, ktoru bude smerovat na search2....

teraz to funguje tak, ze ak si lognuty, a mas nastavene preffered languages, tak to hlada v nich, inac vo vsetkych, poskusajte ci okej...

UPDATE:
tak som poskumal trosku net, teraz fici opensearch, tak som to tam supol. Cize malo by to pekne vsetko ist, aj pre IE7, ja ho nemam nainstalovany, kto ma, nech napise, ci sa to lahko instaluje/pekne hlada atd...

UPDATE2:
pohral som sa s tym este viac, nestihaju momentalne servre, tak som to vypol...ide o to, ze ked si date vo FIREFOXE ako search pre yahoo, tak pekne pise napovedu. Mam to v plane spravit pre opensubtitles. Idem objednat 2 servre, nech to stiha...

User avatar
ivanhoe
Posts: 38
Joined: Mon Nov 06, 2006 8:55 pm
Location: Brno

Thu Feb 22, 2007 4:24 pm

Mam to v plane spravit pre opensubtitles. Idem objednat 2 servre, nech to stiha...
:shock: :shock: :shock:

ježíšikriste, ty ideš kúpiť nový server, aby to zvládalo takú somarinu? však bez toho sa zaobídeme ... nejako to moc prežívaš. :roll:

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Thu Feb 22, 2007 10:44 pm

hehe, dostal som ta :)

idem kupit dva nove servre, lebo uz je load okolo 10 a to sa mi nepaci :) Niekedy na stranku cakam aj 3 sekundy, to je moc vela. A popri tom sa mozno zvezia aj ta napoveda, aspon otestujeme co to da :)

danger
Moderator
Posts: 43
Joined: Sun May 07, 2006 12:11 am

Sat Mar 03, 2007 3:41 pm

hehe, dostal som ta :)

idem kupit dva nove servre, lebo uz je load okolo 10 a to sa mi nepaci :) Niekedy na stranku cakam aj 3 sekundy, to je moc vela. A popri tom sa mozno zvezia aj ta napoveda, aspon otestujeme co to da :)
Vyzera ze to bezi celkom fajn na tych 4 boxoch :-)

Return to “Pripomienky k serveru”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests