Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tricka OpenSubtitles.org - napady atd...

Thu Dec 28, 2006 12:37 am

Cafte,

takze trosku som zacal robit na OpenSubtitles.org tricka - su aj prve navrhy. Kontaktoval som tribe.sk lenze asi moj mail skoncil v kosi ako spam...no pockam este par dni.

Zatial su dva navrhy, povedzte co tam chcete upravit atd, nech to mozem dat grafikovi spravit. Ak viete robit s grafikou, ste vitani :)

design 1
design 2
Last edited by oss on Tue Feb 13, 2007 11:55 am, edited 2 times in total.

Holubar
Posts: 23
Joined: Sun Dec 24, 2006 3:27 pm

Thu Dec 28, 2006 1:26 am

11 :D
Chcelo by to nieco kvalitne s dobrym dizajnom, nech to mozem nosit aj von, nie len na spanie a aby to po dvoch praniach neurobilo to, co robia cinske za padika. Pacili sa mi tricka co ponukal torrentspy.com, akurat ze shipping vychadzal na viac,ako cena tricka. Velmi dobre skusenosti mam s trickami z www.tribe.sk, super dizajn aj kvalita. Keby to bolo nieco take, beriem hned viac kusov

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tue Jan 02, 2007 2:17 am

tribe.sk nepoznam, vyzera to ok. Ok, tak trickami sa budem viacej zaoberat, nechcel by sa do toho niekto pustit a pomoct mi ? (lebo ja kodujem, nemam moc casu...).

Co som sa bavil s kamosmi okolo, pozdava sa im moj napad: Z predu na tricku by bolo len male OpenSubtitles.org vlavo na prsiach, zo zadu tricka by boli v pozadi titulky prelozene vo vsetkych moznych jazykoch a hlavny motiv by bol OpenSubtitles.org. Povedzme zhora a zdola by mohol byt filmovy pas (hore stvorceky a dole stvorceky)

Co si o tom myslite ?

Ak poznate grafikov, co by to vedeli dat dokopy, bolo by super. Robime to pre seba, tiez by som toto tricko velmi rad vsade nosil :)

Holubar
Posts: 23
Joined: Sun Dec 24, 2006 3:27 pm

Tue Jan 02, 2007 9:11 pm

Prave som napisal mail do tribe. Nieco v style, ze mame napad, ako by mali tricka vyzerat, no zatial nemame grafika, co by to zrealizoval. Takze ci nam vedia nieco take poskytnut a ci su vobec ochotni to zrealizovat. Bolo by fajn, keby boli tie tricka od nich. Motivy maju nieco ako nazehlene a je to velmi kvalitne, jedno nosim uz od leta a absolutne neposkodene, predavaju ich po 350sk, co nie je vela, pri odbere viacerych ks, by mohla byt zaujimava zlava,z toho zaujimava cena triciek pre uzivatel OS.org, cize zo zisku z triciek by sa mohli kryt naklady na server. Aspon z casti.
No este ani neviem, ci mi vobec odpisu, to su zatial len take predstavy a sny :)
Ale nie su jedini, myslim, ze ak nas odmietnu, iste niekoho najdeme. Len by to chcelo viac casu a menej skusok v skole :D

//add:necakal som, ze taka rychlovka, uz aj odpisali
zdravim
dakujem za Vas zaujem.....
robime aj grafiku na tricka...
buduci tyzden by som vam napisal a mozme o tom viac pokecat...teraz musime
dohanat koncorocne objednavky...

zatial sa majte

S pozdravom Charlie - Tribe

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Wed Jan 03, 2007 2:52 pm

tak to je fajn, su asi mladi a kreativni :)

kazdopadne to treba omrknut a dohodnut ceny. Ja tiez nemam cas, furt volaco zlepsujem :)

boso
Site Admin
Posts: 5
Joined: Mon Nov 27, 2006 11:48 am
Contact: ICQ Website

Thu Feb 08, 2007 1:35 pm

ja by som tiez zobral
preco nie
ale aby som sa do ne ho zmestil
nechcem aby v nom spavala frajerka ;)

bugmenot222
Posts: 1
Joined: Thu Dec 25, 2008 10:27 pm

BUDOU TA TRIKA NEBO NE?

Mon Dec 29, 2008 1:05 am

TROCHU DLOUHO TO UZ TRVA

Return to “Pripomienky k serveru”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests