Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
tominosik
Posts: 1
Joined: Thu Dec 14, 2006 10:53 pm

velikost filmu

Thu Dec 14, 2006 10:57 pm

jak poznám, které titulky jsou ty správné? stáhnu si deset titulků a žádný nesedí! chtělo by to znát velikost filmu, pro který byly titulky napsané...
tomáš:cool:

User avatar
skurakai
Posts: 44
Joined: Tue Jun 06, 2006 7:15 am
Location: Ostrava, Czech republic
Contact: Website

Fri Dec 15, 2006 9:05 am

Velikost filmu tady uvedena není. Zkus hledat podle release (pokud ho uploader napíše) nebo pomocí hashe filmu (vytvářet hashe a hledat podle nich umí Subdownloader - viz výše).

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Fri Dec 15, 2006 9:36 am

doplnim: Ak je titulok uploadnuty cez subdownloader, tak velkost je dole (musim ju supnut hore, nech je na ociach):
http://www.opensubtitles.org/sk/subtitl ... ut-town-cs

da sa podla nej hladat:
http://www.opensubtitles.org/sk/search/ ... -736004096

(pripadne si tam daj aj nazov filmu, len potom to vygeneruje url - ak to najde - http://www.opensubtitles.org/sk/search/ ... uageid-all - to by som mal fixnut...:)

zombius
Posts: 2
Joined: Sun Dec 31, 2006 11:15 am

Sun Dec 31, 2006 12:32 pm

Tiež mám pripomienky! Stiahnem nejaky film a mam len nazov napr.
Duna... A ako zistím akú verziu filmu mám, teda aké titulky potrebujem?
Lebo občas filmy majú napísané buď. Cam TeleSync, Pukka, XoR, Lol,
ale keď stiahnem film a toto niekdo prepíše, tak, že nechá len názov filmu,
ako zistím aké titulky na akú verziu filmu vlastne potrebujem? A čo keď mi nesedí ani veľkosť. Napr. AP5: Naked Mile, mám veľkosť súboru 707 828 kB!
Ale všetky titulky by mali inú veľkosť, teda asi k inej verzii? Čo s tým?
Sorry za prekonbinovanosť otázok :roll:

Holubar
Posts: 23
Joined: Sun Dec 24, 2006 3:27 pm

Sun Dec 31, 2006 2:35 pm

Ak nie su titulky k tvojej verzii, stiahni si hocijake, co su kvalitne prelozene a pomocou Subtitle Workshop im uprav fps a casovanie. Ked sa do toho dostanes, taketo cinnosti ti zoberu max 5min a nemusis zavisiet na tom, ci niekto spravi titulky pre tvoju verziu. Chce to len trosku snahy, nie je to nic tazke

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tue Jan 02, 2007 2:11 am

Doplnim: najlepsie je to hladat cez subdownloader, preto sme to spravili. Samozrejme, ak sedi velkost suboru, je to dobry indikator, ze dane titulky su pre dany film. Stava sa vsak (a dost casto), ze velkost filmu je ina a titulky sedia.

Pre technicky zdatnejsich: to na veci nic nemeni - k jednym titulkom moze byt priradenych vela velkosti video suborov (hashov atd...)

Pre zaujmavost: Kontaktoval som aj chalanov co robili subtitle workshop, ze by sa dalo priamo z toho programu uploadovat na stranku :) Maju teraz vela roboty na inych veciach, ale odpisali, ze je to super napad.

Return to “Pripomienky k serveru”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests