Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
P_K_
Posts: 3
Joined: Tue Nov 21, 2006 2:58 am

Je mozné odstránit titulky z databázy?

Tue Nov 21, 2006 11:10 am

Pôvodne som chcel k jednému odkazu na titulky priradiť 2 CD, ale prvý krát som nevedel akým spôsobom to urobiť a tak som zadal iba titulky pre jedno CD. Snažil som sa nájsť možnosť ako to opraviť, keď sa mi to nepodarilo, skúšal som to aspoň vymazať - takisto 0 bodov. Je teda možé nejakým spôsobom meniť alebo odstraňovať titulky? Pokial viem, tak poznám aspoň jeden stránku s titulkami, kde sa dajú aspoň editovať.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tue Nov 21, 2006 11:43 am

no vidim, ze si to uz opravil, kazdopadne, si mi pripomenul moj jeden bug, musim sa na to pozriet...respektive dva :)

cize: na webe pre nelognutych to este vyzera ako keby mal len jedno cd, v skutocnosti ma uz dve, len je to stale v cache, to sa samo upravi.

ok, pre ostatnych: ak ste uploadli titulky ako lognuty, v menu pre dane titulky je nieco ako: IMDB update | Edit | Zakazat

Ak ste spravili chybu, tak je najjednoduchsie dat Zakazat a titulky znovu dobre uploadnut.

Ak chcete zmenit jazyk, alebo nazov filmu pre ktory su title, tak Edit.

IMDB update sluzi na obnovenie informacii z IMDB.

Toto menu je povolene pre Adminov a pre uploaderov do jedneho mesiaca od uploadnutia. A pokial viem, tak uz poznas aspon dve stranky, kde sa to da menit :)

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tue Nov 21, 2006 11:46 am

ak mozes, tak zakaz tie titulky auploadni znova. Vidim, ze v programe nie je dopracovane to, aby zmenil dobre pocet cd, cize ukazuje stale 1cd a okrem toho pre 2.cd nie je pridany hash filmu...to su tie male bugy o ktorych som hore pisal :)

P_K_
Posts: 3
Joined: Tue Nov 21, 2006 2:58 am

Tue Nov 21, 2006 12:56 pm

urobil som tak ako si pisal a vyzera to OK. Vdaka za odpoved a aj za to, ze bola rychla.

Return to “Pripomienky k serveru”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests