Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
brbuko
Posts: 1
Joined: Tue Oct 24, 2006 8:32 pm

žiadané titulky

Tue Oct 24, 2006 9:26 pm

zdravim,

ako sa dozviem ci mi niekto uploadol alebo odpovedal na moje ziadosti, lebo ziadane sa nejak nedaju zoradit a teraz neviem ci mi pride nejaka sprava alebo co?

este by som navrhol do titulkov pre konkretny film dat moznost vyhladat tie iste ale rovno v inom jazyku (napr tou ikonkou vlajok ako mate v hladani)

btw. co je so servrom? je straaasne pomaly

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5879
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Re: žiadané titulky

Wed Oct 25, 2006 8:08 am

zdravim,

ako sa dozviem ci mi niekto uploadol alebo odpovedal na moje ziadosti, lebo ziadane sa nejak nedaju zoradit a teraz neviem ci mi pride nejaka sprava alebo co?

este by som navrhol do titulkov pre konkretny film dat moznost vyhladat tie iste ale rovno v inom jazyku (napr tou ikonkou vlajok ako mate v hladani)

btw. co je so servrom? je straaasne pomaly
ok, servus, takze v kratkosti:

ziadosti sa nedaju este sortovat, tie treba aj tak dost prerobit, lebo nechci vidiet aky select to generuje :) ale dobra sprava je, ze ti pride (aspon by ti mala) sprava, ze to niekto uploadol, totiz ono ta to rovno zapise do hladania cez filter, ako ked si das hladat vsetky filmy z roku 2000, akcne, s imdb ratingom vacsim ako 8.0 - a potom kliknes na mail results (a dojdu ti vsetky titulky, ktore vyhovuju takejto podmienke)...akurat niekedy nesedi jazyk mailu, ale to dam dokopy....

pre konkretny film ine titulky existuju - staci sa lepsie pozriet - najdi titulky pre tento film vo vsetkych jazykoch...to myslim postacuje :)

dalsia vec, server je uplne v prdeli, stahujeme to prec a skusime ci to bude lepsie...je to asi vzdy s takymito mensimi projektikmi tak, ze sa vyskytnu problemy...nejakeho druhu :)

Return to “Pripomienky k serveru”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests