Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
Worst

Sangam - překlad

Fri Jun 16, 2006 12:39 pm

Nazdar,

nechce se někomu přeložit film "Sangam" z roku 1964?

http://www.opensubtitles.org/en/subtitl ... /sangam-en

Worst :lol:

lenuse
Posts: 58
Joined: Thu Apr 06, 2006 7:21 pm

Fri Jun 16, 2006 3:11 pm

No, zatím se tu nepřihlásil jiný "překladatel" bollywoodských filmů, než my s tomou, takže to beru jako osobní výzvu. :D
Tenhle film zatím nemáme a taky máme spoustu svých tipů na překlad. Uvidíme.

Každopádně dík za titulky k izraelským filmům.

Worst

Fri Jun 16, 2006 3:51 pm

No, zatím se tu nepřihlásil jiný "překladatel" bollywoodských filmů, než my s tomou, takže to beru jako osobní výzvu. :D
Tenhle film zatím nemáme a taky máme spoustu svých tipů na překlad. Uvidíme.

Každopádně dík za titulky k izraelským filmům.
:wink: Já jsem ještě ani žádný bollywoodský film neviděl. O tom Sangamovi je jeden izraelský film, tak jsem si to zapamatoval.

Sám to překládat nechci, pracuju furt na nějakých izraelských filmech a na britcomech, takže nemám čas. Jen mě napadlo, jestli to třeba nebudete dělat. Mrknout se na to můžu i s anglickými, ale už mi z té angličtiny trochu hrabe :lol:

Každopádně taky díky za titulky. Musím si konečně nějaký ten film stáhnout, ať se zase dozvím něco nového. :wink:

Doporučíš mi kdyžtak dva, tři stěžejní, zajímavé...?
Image
Díky, Worst

lenuse
Posts: 58
Joined: Thu Apr 06, 2006 7:21 pm

Fri Jun 16, 2006 7:52 pm

Otázka je, co se ti líbí.

Mně se nejvíce zatím líbilo toto:

http://www.csfd.cz/film.php?133506

Pinjar, co teď manžel překládá, to je taky hodně dobrý.

Na csfd těch indických filmů naprostá většina chybí,

Existuje ještě stránka www.bolly.cz. Zatím tam těch filmů není mnoho, ale určitě je to taky docela dobrý zdroj informaci.

První film, který jsem viděla, byl ale Lagaan - ten byl dokonce nominovaný na Oscara. Dávali ho na Febiofestu. Trvá 3 a půl hodiny a lístky byly jen od desíti večer. Ale ač obyčejně usínám časně, tohle se dalo v pohodě vydržet. Dokonce jsem si pak díky tomu filmu pořídila DVD přehrávač a film jsem objednala z Ameriky. No, už je to pár let.... :lol:

Worst

Fri Jun 16, 2006 8:44 pm

OK, díky. Ale jak se koukám, tak je to s těmi zdroji mizérie všude. :cry:
Na ten "Munnabhai" skoro vůbec žádné nejsou. Zkusím ty torrenty.
Vidím, že to bude ještě větší problém, než s těmi izraelskými filmy.

A nechcete teda nahrát ty anglické titulky na "Pinjar" (předpokládám, že je máte) do databáze????

Jdu se vzdělávat na to Bolly.cz :D

Ještě jednou díky za odpověď...

lenuse
Posts: 58
Joined: Thu Apr 06, 2006 7:21 pm

Fri Jun 16, 2006 9:49 pm

Titulky jsou zatím ve vývoji, až budou, jistě je nahraju.

Snažím se sem psát, co děláme, když něco děláme.

Tak nějak jako Rozpracováno na cesketitulky.com nebo na asiantitulky.tk.
Jen mi tu admin neudělal zvláštní rubriku na rozpracované titulky, aby byly přehledně stranou. Má asi trochu jinou představu, jak řešit rozpracované věci. Snad to zvládne dřív, než z té rubriky o Bollywoodu udělám jeden velký nepřehledný zmatek. :o
Minimálně jsem měla slíbeno, že budu moci opravovat ty špatné linky na imdb. Ale to, zdá se, taky nějak usnulo.

Return to “Bollywood a jiná indická kinematografie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests