Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
JohnDohn
Posts: 1
Joined: Sat Jun 27, 2020 12:11 pm

Titlovi - skidanje i zahvalnice.

Sat Jun 27, 2020 12:27 pm

Pozdrav svima, ako nekoga ovde uopšte ima na forumu. Dosta svojih titlova sam dodao ovde na sajt a gotovo nijednu zahvalnicu. Iskreno ne bunim se niti mi smeta, ali pak kad pogledam neke druge titlove koji su bez uvrede mnogo lošiji a ipak dobijaju mnogo zahvalnica i dobrih ocena za titlove, razmišljam da li da nastavim sa uploadovanjem titlova.
Evo par primera - Artemis Fowl 1,811 skidanja titla 0 zahvalnica.
Vikings S06E10 - 2,286 skidanja titla 0 zahvalnica
Dragonheart Vengeance 6,087 skidanja 1 zahvalnica (Verovatno moja sopstvena)
Daughter of the Wolf 2, 925 skidanja 0 zahvalnica

Dok neki dosta lošiji iz nekog bar meni nepoznatog razloga dobijaju mnogo zahvalnica.
Još jednom da ponovim, ti kao što kažem lošiji titlovi nisu loši ali su ipak slabije prevedeni i tehnički su užasni.
Dakle zahvaljujem se svim ostalim prevodiocima, gledao sam filmove sa njihovim titlovima, nije loše ali iskreno nije ni dobro.

Što se mene tiče, videću da li ću nastaviti sa uploadom titlova. Pozdrav svima.

projectlord
Posts: 1
Joined: Sun Jun 28, 2020 1:57 pm

Re: Titlovi - skidanje i zahvalnice.

Sun Jun 28, 2020 2:05 pm

Evo, imas od mene jedno veliko HVALA! ;-)

Dobar si momak, samo tako nastavi

Remedyyy
Posts: 1
Joined: Fri Apr 19, 2019 9:29 pm

Re: Titlovi - skidanje i zahvalnice.

Sun Jun 28, 2020 8:49 pm

Dragi prijatelju,

Tvoji prevodi su odlični i nastavi da prevodiš i uploaduješ ovde.
Preveo sam i ja dosta filmova i serija pa nisam dobio nikakvu zahvalnicu.
Nemoj patiti od toga, dovoljna je zahvalnica ta što je hiljadu ljudi skinulo tvoj titl i uživalo u njemu gledajući film koji si preveo.
Samo napred, glavu gore i ne zamaraj se pohvalama i zahvalama. Od mene kad god budem skinuo neki tvoj titl imaš zahvalu. ;)

macedonian79
Posts: 1
Joined: Wed May 12, 2021 10:56 pm

Re: Titlovi - skidanje i zahvalnice.

Wed May 12, 2021 11:00 pm

Respect brate. Produži i u ovu 2021

Return to “General talk in other languages”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests