Forum rules
Δεν επιτρέπεται κανένα είδους Spam ή διαφήμισης. Μην δημοσιεύετε θέματα σε ότι αφορά βία,χυδαία - αισχρή συμπεριφορά,μην εκφράζετε μίσος ή οτιδήποτε σεξουαλικό περιεχόμενο.Να είστε ευγενικοί και να σέβεστε τους άλλους. Σε όποια περίπτωση αυτής την συμπεριφοράς οποιασδήποτε βαθμίδας στο Site που θα μπορούσε να χαρακτηριστεί επιθετική προς τα μέλη του θα διαγράφετε χωρίς καμία προειδοποίηση.
Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε επικοινωνήστε με "The team" χρησιμοποιώντας το Link στο κάτω μέρος της σελίδας.
Ευχαριστούμε.
User avatar
firerm
Subtitles Admin
Posts: 105
Joined: Sun Sep 06, 2015 3:17 pm

Wild-thing is Over from OS

Sat Jun 18, 2022 1:12 am

Ένας χρήστης που πραγματικά δεν έχει το θεό του !
Είναι πολύ περίεργο τι άνθρωποι υπάρχουν και αυτό γιατί ο συγκεκριμένος χρήστης ( Wild-thing ) νόμιζε εδώ και καιρό πάνω από 4 χρόνια πως μπορεί να αναστατώσει μια ολόκληρη κοινότητα. Μάλιστα είχε και κλόνους βάλει ( και μάλλον θα το συνεχίσει μέχρι να βαρεθεί να τρώει ban από το os)

Το περίεργο όμως είναι πως περίμενε 2 χρόνια αφού είχε τσαντίσει όχι μόνο την Ελληνική κοινότητα του OS αλλά και το αγγλικό τμήμα του!
Με αμέτρητα Warning με εσφαλμένες αναφορές και bad subtitle ακόμα και αρνητικούς ψήφους σε καταξιωμένους Subtitlers στο OS

Του δόθηκε μια ευκαιρία και μέσα σε 1 εβδομάδα αναστάτωσε πάλι όλη την κοινότητα.

Θα πείτε ήταν λάθος μου να του δώσω άλλη μια ευκαιρία αλλά πίστευα πως οκ δεν ήξερε την 1η φορά. Του έδωσα μάλιστα και το Trusted!

Να μην λέμε πολλά όμως ο συγκεκριμένος όσο είμαι εγώ admin του Greek Section δεν θα έχει την δυνατότητα ούτε να σχολιάσει ούτε να βάλει αρνητική βαθμολογία και φυσικά ΔΕΝ θα ξανα-ανεβάσει υπότιτλο

Ζητώ συγνώμη εκ μέρους όλου του Ελληνικού ΟS και ελπίζω στην ομαλή λειτουργία γενικά των uploader
https://[URL removed by SmallBrother]/

Return to “Ελληνικά”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests