Hal_
Posts: 1
Joined: Mon Jun 04, 2007 11:05 pm

POLSKIE NAPISY

Mon Jun 04, 2007 11:08 pm

Piszcie tutaj wszystko na temat napisów w języku polskim

mait
Posts: 1
Joined: Tue Jun 26, 2007 12:34 pm

THE BRIDGE (Most) - szukam napisów po polsku

Tue Jun 26, 2007 12:44 pm

THE BRIDGE (Most) - szukam napisów po polsku

Bardzo niecierpliwie czekam :oops:

creep_
Posts: 1
Joined: Sun Jul 15, 2007 10:33 pm

Sun Jul 15, 2007 10:47 pm

Strasznie mnie denerwuje, że ten serwer nie obsługuje popularnych w Polsce formatów. Mnóstwo *txt nie chce się uploadować, pojawia się wówczas komunikat o nieobsługiwanym foramcie. Dziwne bo *txt jest akurat w specyfikacji obsługiwany tutaj, nie wiem o co chodzi - może o klatki/minuty...? nie mam pojęcia. A nie chce mi się pieprzyć w konwersję na jakiś badziewny *srt czy jakikolwiek inny format...

Generalnie: dupa. A przydałaby się jakaś porządna baza z napisami poza polską jurysdykcją, z wiadomych powodów. Naziolskich stron nie potrafią zamknąć, a serwery z tłumaczeniami - wszystkie w jeden dzień. To się nazywa skuteczne państwo, państwo prawa i sprawiedliwości. :evil:

qqxkind
Posts: 1
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:55 pm

Sun Oct 21, 2007 6:59 pm

a jak sie w ogole stad sciaga te napisy bo ja daje search a pokazuje mi download caly film - jezeli dobrze widze :?

teresa3110
Posts: 1
Joined: Thu Nov 08, 2007 9:37 am

Thu Nov 08, 2007 10:12 am

a jak sie w ogole stad sciaga te napisy bo ja daje search a pokazuje mi download caly film - jezeli dobrze widze :?

klikaj na tytul znalezionego filmu. to nie jest download filmu tylko napisow. pokaze ci sie zip napisow do jednej wersji filmu lub kilku do wyboru

kolo22
Posts: 1
Joined: Thu Nov 29, 2007 8:59 pm

NAPISKI

Thu Nov 29, 2007 9:02 pm

A moze chcecie zapke na nowy serwis z napisami? poszukiwane.or jesli tak to piszcie śmialo na gg 11085130 .. pozdro wszystkim..

Dinth
Posts: 1
Joined: Mon Aug 18, 2008 12:59 pm
Contact: Website

Mon Aug 18, 2008 1:04 pm

Strasznie mnie denerwuje, że ten serwer nie obsługuje popularnych w Polsce formatَw. Mnَstwo *txt nie chce się uploadować, pojawia się wَwczas komunikat o nieobsługiwanym foramcie. Dziwne bo *txt jest akurat w specyfikacji obsługiwany tutaj, nie wiem o co chodzi - może o klatki/minuty...? nie mam pojęcia. A nie chce mi się pieprzyć w konwersję na jakiś badziewny *srt czy jakikolwiek inny format...
SRT sam w sobie jest dobrym, zeby nie powiedziec najlepszym formatem i sporo świetnych playerَw obsługuje tylko SRT - bo tworcy nie widzieli nawet powodow zeby jakies inne formaty dodawac.

Co do TXT - sprawdz w pliku czy czasem czas nie jest zapisany w nawiasach {} a jesli tak to zmien na kwadratowe [] powinno zadzialac.
[url=http://centrumseriali.pl]Seriale telewizyjne[/url] - niusy za kulis seriali, forum serialowe, opowiadania fanfiction, napisy.

User avatar
lordgil
Posts: 1
Joined: Sat Mar 12, 2011 2:54 pm
Location: http://www.napisy.jcom.pl/
Contact: Website

Re: POLSKIE NAPISY

Sat Mar 12, 2011 2:59 pm

A jak polskie napisy do filmów to polecam:

..:: http://www.napisy.jcom.pl ::..

Fajna stronka typu wszystko w jednym... Polecam

wajsxy
Posts: 1
Joined: Tue Jan 03, 2012 11:33 pm

Re: POLSKIE NAPISY

Tue Jan 03, 2012 11:37 pm

Co tam fajnego?
Masa odnośników (niektóre nieaktualne) i nic więcej.

waldek
Posts: 1
Joined: Mon Dec 05, 2016 12:23 am

Re: POLSKIE NAPISY

Sun Dec 11, 2016 10:02 am

Witam
Czy ktoś wie dlaczego KODI nie ściąga polskich napisów z dodatku opensubtitles.org . Dostępne są tylko w j. angielskim.
Do tego samego filmu ze strony internetowej opensubtitles.org można je ściągnąć, a więc nie są blokowane

maxwell
Posts: 3
Joined: Mon Feb 13, 2017 11:24 pm

Aplikacja nie wyszukuje wszystkich napisów!

Tue Feb 14, 2017 12:13 am

Dlaczego aplikacja (OpenSubtitles wbudowany w dedykowany Allplayer) nie wyszukuje wszystkich napisów, pomimo że są one w bazie OpenSubtitles.org i trzeba je wyszukiwać "ręcznie" (pobierać ze strony)???

maxwell
Posts: 3
Joined: Mon Feb 13, 2017 11:24 pm

Re: POLSKIE NAPISY

Tue Feb 14, 2017 12:18 am

Witam
Czy ktoś wie dlaczego KODI nie ściąga polskich napisów z dodatku opensubtitles.org . Dostępne są tylko w j. angielskim.
Do tego samego filmu ze strony internetowej opensubtitles.org można je ściągnąć, a więc nie są blokowane
Podobnie jest z Allplayerem... też nie wyszukuje wszystkich napisów (wyświetla info, źe "napisów nie znaleziono"), mimo że są w bazie i trzeba je pobierać samemu :/

User avatar
MnemoBrain
Posts: 2
Joined: Fri Feb 24, 2017 9:08 pm

Re: POLSKIE NAPISY

Fri Feb 24, 2017 9:42 pm

Zauważyłem, że np AllPlayer, wyszuka tylko napisy, które były wysłane na stronę za pomocą któregoś uploadera, jeśli są wstawiane ręcznie na stronę, to ich nie widzi.

tomeh
Posts: 13
Joined: Fri Jan 10, 2020 8:32 pm

Re: POLSKIE NAPISY

Fri Jan 10, 2020 8:39 pm

VLC ma vlsub do szukania napisów, od razu mówię że napisy mogą pasować do filmu ale program ich nie znajdzie tak samo apka qnapi też nie wyszuka. Dawniej automatycznie dawało radę teraz muszę jak muszę to robić szukanie ręczne - mimo pasujących to i tak aplikacje nie pozwiązują ich.
Odtwarzacz MPC-HC do filmów.

Return to “Polski”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests