Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
User avatar
ivanhoe
Posts: 38
Joined: Mon Nov 06, 2006 8:55 pm
Location: Brno

quota counter

Mon Jun 25, 2007 2:32 pm

Nie je možné zobrazovať niekde počet súborov, ktorý mi ešte server povolí stiahnuť? Raz som totiž potreboval nájsť angl. titulky k asi 15 filmom a v polovici "bagrovania" (ťahal som aj 4-5 verzii pre jeden film) ma to bloklo s tým, že to serveru začína byť podozrivé.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5008
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tue Jun 26, 2007 3:47 pm

je to trosku problem, lebo tie stranky su vsetky cachovane - obsah je ten isty pre kazdeho uzivatela. Mozno keby si bol lognuty, tak to tam mozem volakde pridat, alebo ma napada to hodit do tvojho profilu...da sa to spravit celkom v pohode.

Mam sa do toho pustit ?

User avatar
ivanhoe
Posts: 38
Joined: Mon Nov 06, 2006 8:55 pm
Location: Brno

Thu Jun 28, 2007 11:28 am

os wrote:Mam sa do toho pustit ?


Ak to nie je príliš komplikované a nemáš niečo dôležitejšie - predsa to použijem len raz za "uherský rok" ... :)

Asi bude lepšie ako píšeš, keby sa to rátalo na jednotlivé účty. Nie som si ale teraz istý, ako je to teraz - raz som s tým mal problém a myslím, že sa to bloklo vzhľadom na IP a aj keď som sa prihlásil, tak to na veci nič nezmenilo. Môžem sa mýliť..

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest