Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
petulkag
Posts: 2
Joined: Fri Feb 09, 2007 1:20 am

Načasování titulek...

Fri Feb 09, 2007 1:36 am

Ahoj. Stahla jsem si film v angličtině a potom k tomu i titulky... když jsem si pustila film, tak ty titulky nesouhlasí s tím co povídají. Slyšela jsem, že se titulky musí nějak načasovat, ale nevim jak na to. Používam program MV2 Player na přehrávání filmů. Našla jsem tam nastavení titulků a zkoušela jsem je ručně posouvat, ale takhle se to fakt nedá, stejně to později nesouhlasilo... byla bych strašně vděčná za radu... nějak tomu nerozumím.... děkuji

Worst

Fri Feb 09, 2007 12:10 pm

Nejlepe synchronizovat pomoci SubtitleWorkshopu ci jineho softu na upravu titulku. viz. tenhle prispevek uplne na konci

viewtopic.php?p=1402#1402

Mas vlastne dve moznosti:

1. nastavit zpozdeni titulku (tzn. kazdy titulek se zpozdi nebo predbehne o urcity stejny cas nebo
2. zadat cas prvniho a posledniho mluveneho (resp. otitulkovaneho) radku. A casove hodnoty se pak samy prepocitaji

Druha mozniost je vzdycky lepsi a spolehlivejsi. Kdyz s tim budes mit problemy, tak se klidne zase zeptej.

petulkag
Posts: 2
Joined: Fri Feb 09, 2007 1:20 am

Sat Feb 10, 2007 5:47 pm

Moc děkuju za radu... bylo to opravdu jednoduché, dobře jsi to popsal. Díky už to umim :D

Worst

Sat Feb 10, 2007 6:49 pm

:D V pohode. Jsem rad ze to zabralo.

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests