Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
User avatar
ivanhoe
Posts: 38
Joined: Mon Nov 06, 2006 8:55 pm
Location: Brno

UseNext

Sun Feb 04, 2007 11:42 pm

Takže keď u všetkých záznamov filmov ukazuje linka "Download at 25 MBit" na spoplatnený UseNext, mohli by sme dostať nejaké info o tom - wo co go?

Kdesi som zazrel informáciu, že tento bussiness nie je celkom košér - vysoké ceny, malé služby, množstvo reklamy. Hm?

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5884
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Mon Feb 05, 2007 12:57 am

ok, takze aby som sa k tomu vyjadril - samozrejme tie odkazy na usenext som tam nedal len tak. je to forma reklamy (dostanem nejake prachy za to, ak sa tam zapise nejaky user).

wo co go - pokial viem, je to pristup do stareho dobreho usenetu, ale bin a alt.bin. Problem je, ze do tychto skupin sa cez klasicky server nedostanes (bud velmi zle spojenia, alebo nie su free, alebo je tam iny problem), takze usenext (su nemci) si spravili vlastne servre, cez ktore to ponukaju. Myslim, ze je to uplne koser, o ziadnych reklamach nemoze byt ani rec, lebo pouzivas na to klienta.

Ok, a co znamena tych 14 dni free ? Je to naozaj zadara 14 dni, podmienkou je, ze musis dat kreditku. Preco - to je napisane na stranke - vyuzivaju toho, ze ludia sa zabudnu "odpisat" a potom im strhavaju z kreditky. Cize ak to chces skusit, kludne si tam daj kreditku, poskusaj 13 dni a potom sa odhlas. Myslim, ze tie podmienky su viac ako dobre.

Aby som sa priznal, sam som to neskusal (pouzivam ine veci), ale myslim, ze to funguje vsetko OK a hlavne rychlo a hlavne sa neotvori 1000 pripojeni ako pri p2p.

User avatar
ivanhoe
Posts: 38
Joined: Mon Nov 06, 2006 8:55 pm
Location: Brno

Mon Feb 05, 2007 6:18 pm

ok, takze aby som sa k tomu vyjadril - samozrejme tie odkazy na usenext som tam nedal len tak. je to forma reklamy (dostanem nejake prachy za to, ak sa tam zapise nejaky user).

wo co go - pokial viem, je to pristup do stareho dobreho usenetu, ale bin a alt.bin. ... Myslim, ze tie podmienky su viac ako dobre.
ok, ja som sa len pýtal. možno to stojí za pozornosť, ale ešte nejakú tú dobu sa zariadim tak, že nebudem musieť za podobné služby platiť. ...

aká je vlastne legalita obsahu tejto siete? je to asi podobné ako rapidshare, že?

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5884
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Mon Feb 05, 2007 6:48 pm

Myslim ze ano. Samozrejme veci sa daju ziskat aj inak. A nezabudajme: najlepsie veci su zadarmo :)

boso
Site Admin
Posts: 5
Joined: Mon Nov 27, 2006 11:48 am
Contact: ICQ Website

Thu Feb 08, 2007 1:33 pm

Myslim ze ano. Samozrejme veci sa daju ziskat aj inak. A nezabudajme: najlepsie veci su zadarmo :)
a ja som si myslel ze best things in life are free ;)

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests