Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
lububo
Posts: 1
Joined: Tue Jan 30, 2007 3:07 pm

Potrebujem, vaznu pomoc

Tue Jan 30, 2007 3:12 pm

Nazdar,
Mam taky vecsi problem. Samozrejme ze stahujem filmy tak aby mi to sedelo aj s titulkami ale napr vcera sa mi stalo ze film ma 1,35 GB a nieje rozdeleny na 2 CD ale je to proste jeden subor o velkosti 1,35 GB. Ako k tomu zohnat titulky? Alebo ako ich urobit z tituliek kt su na jedno 700 MB alebo na dva CD. A tiez ako nacasovat titlky ked mam 800 MB film (90 min CD) a titulky su na 700 MB? Pomoze mi niekto. uz som z toho zufaly.[/u]

Worst

Tue Jan 30, 2007 5:07 pm

Vsechno je jednoduse resitelne :D

Stahni nejaky editor titulku. Dporucuju SubtitleWorkshop
Ako k tomu zohnat titulky? Alebo ako ich urobit z tituliek kt su na jedno 700 MB alebo na dva CD.
1. Prepni jazyk v NASTAVENI-JAZYK... na Slovak.
2. Potrebujes-li titulky spojit (mas titulky na 2CD), jdi do menu NASTROJE-SPOJIT TITULKY..
3. Dej PRIDAT, vyber ony titulky, dole vpravo dej pozor at mas zaskrtle PREPOCITAT CASOVE HODNOTY
4. Zmacknes SPOJIT a je to

Nanestesti dane ttulky nebudou od pulky skoro jiste sedet, tak musis tu druhou pulku posunout o zpozdeni/zrychleni.

*rozdelit titulky lze prakticky stejnym zpusobem
A tiez ako nacasovat titlky ked mam 800 MB film (90 min CD) a titulky su na 700 MB?
Tohle moc nechapu. To mas fuk kolik ma film mega. Kazdopadne pokud titulky nesedi, doporucuju pouzit funkci UPRAVY-CASOVANIE-UPRAVIT...-UPRAVIT TITULKY
1. Nejdriv si ale nacti film pres FILM-OTVORIT-
2. Ve filmu si najdes prvni mluveny radek, zapauzujes film, napises cas
3. Pak najdes posledni mluveny radek, zapauzujes, napises cas
4. ...a das OPRAVIT

*samozrejme musis dat pryc kredity, info a podobne veci, jinak se to spocita blbe.

:wink: At se ti to podari

Pjotr2000
Posts: 2
Joined: Fri Aug 31, 2007 6:47 pm

Thu Sep 06, 2007 7:20 pm

čaute.
nezožerte ma zaživa. som v tomto stahovani filmov a titulkov uplny začiatočnik. preto dávam svoju otázku sem aby som nemusel kvoli nej zakladať nové fórum a niekomu by to klalo oči.
mam natahaneho DR. Housa 3 sezónu. neviem však ako spustiť titulky k tomu serialu. takže za :
1. mali by titulky sediet s videom ? titulky odtialto

http://house-md.serial4u.cz/titulky3.htm

a video vyzera takto, teda napríklad prvá epizóda

House.S03E01.HDTV.Xvid.LOL

akým spôsobom ich spojiť ? ako napchať tie titulky do videa ked som si ich takto externe stiahol ?

Pjotr2000
Posts: 2
Joined: Fri Aug 31, 2007 6:47 pm

Thu Sep 06, 2007 7:25 pm

totiž aby som to upresnil tak napríklad som si stiahol titulky k prvej epizóde. mal som video k prvej epizóde aj titulky uložené a pod sebou. klikol som len na titulky a objavil sa samozrejme media player clasic v ktorom som to chcel prehrať. no ten mi len odpisal cannot render the file. samotné video však prehrať ide bez problémov kvalitne.

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests