Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
JetiX
Posts: 1
Joined: Sat Jan 13, 2007 7:52 pm
Contact: ICQ

Vpalovanie tituliek do filmu

Sat Jan 13, 2007 7:57 pm

Dobry den prajem, mam drobny problem a sice, potrebujem dostat titulky do filmu tak aby z toho bol jeden subor skusal som uz par moznosti ale vsecky sa nepodarili a tak by som potreboval nejaku radu skusenejsich predom dakujem.

Worst

Sun Jan 14, 2007 4:45 pm

Uz se tady o tom mluvilo, ale napisu to podrobne.

Nejdriv si stahni VobSub, treba tady: http://www.free-codecs.com/download/VobSub.htm

Pri instalaci v polozce "Plugins" zaskrtni "Vobsub pro VirtualDub" a "TextSub pro Virtualdub".
VobSub plugin ti umozni umistit do filmu graficke DVD titulky, nejcasteji *.sub
TextSub zase podporuje klasicke textove jako *.srt, *.sub, *,ssa atd.

Stahni si VirtualDub: http://virtualdub.sourceforge.net/

- Ve VirtDubu otevri *.avi, Jdi do menu "Video"-"Filters", dej "Add..."
- V seznamu najdi "TextSub". Ted uz jen nacti soubor s titulky, nastav font, velikost, pozadi atd.
- Vsechno potvrd.

Jeste nastav kodek (DivX/XviD) v menu "Video"-"Komprese..." popr. i kompresi zvuku v menu "Audio"-"Compression..." a pak uz jen uloz.

Nezapomen se mrknout na nahled filtrovaneho videa, at vis jak to bude vypadat.

Cele video se rekomprimuje... chvili to potrva.

Pokud potrebujes neco podrobneji, klidne napis sem do tematu.

charonbobo
Posts: 1
Joined: Mon Aug 20, 2007 8:54 pm

titulky do dvd

Mon Aug 20, 2007 8:58 pm

A eště bych chtěl dodat program který v poslední době hojně používám,u předešlého programu o kterém sem vám psal ( Allok AVI to DVD SVCD VCD Converter ) se stává že při přechodu kapytol se film seká a taky se u nekvalitně dělaných tytulků stává že sou nepřehledný.Ale program který sem nedávno oběvil ConvertXtoDvd V 2.2.2.258 v plné verzi je mnohem kvalitnější a i na netu v českém jazice,tytulky se daj upravit přímo v programu.Ikdyž na úpravu tytulek bych doporučil program Subtitlecreator kterej je na netu volně ke stažení.Při používání programu ConvertXtoDvd již k tvorbě dvd s avi neni potřeba používat jaký koli jiný jako sem se dočet na netu kde v každym návodu na to bylo potřeba zbytečně moc programů a díky tomu to bylo dosti složitý.Samozřejmě bejvá pravidlem že některé tytulky je třebaa opravit tudíš je dobrý mít Subtitlecreator ale neni třeba převádět do jiného formátu,protože ConvertXtoDvd podporuje formát SRT což je podle mě nejčastěji používaný formát a sám si ho potřebně upraví a taky se mi stalo že sem měl tytulky které měli spoždění o 9 vteřin a ten program si to sám opravil podle zvukový stopy.Ne že bych vám chtěl radit ale myslím že by bylo dobrý tenhle program dát na vaše stránky jako návod na dvd myslím že budete mít nejednoduší návod na tvorbu dvd s titulky Jo a eště samozřejmě převádí do klasickejch AUDIO_TS a VIDEO_TS takže je potřeba dvdshrink na vytvoření image souboru pro vypálení a nebo je přímo v programu možnost automatického vypálení ale to sem neskoušel. pokud by ste chtěli podrobnější návod písně te e-mail [email protected] Pokud by ste chtěli jiný program týkajcí se tvorby videa tak taky napište S pozdravem Kubík torrent link : http://thepiratebay.org/tor/3736052/VSO ... 2.3.258-TE

TheSecond
Posts: 1
Joined: Fri Apr 18, 2008 4:05 pm

Fri Apr 18, 2008 4:10 pm

hi

jak jsem to pochopil tak tímhle vytvořím tzv hardsub titulky
jak dát titulky to fullHD 1080p filmů
respektive je přidat k těm anglickým co už tam jsou
ať si můžu vybírat které se mi zobrazí

thx

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests