Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5878
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Tue Mar 30, 2010 3:55 pm

caf, nepouzivam uz windows, takze presne neviem. Len viem, ze som to kedysi strasne davno robil cez virtualdub a nejaky dalsi filter, titulky museli byt v ssa formate. Kazdopadne, ak vies trosku po anglicky, na nete je vela navodov, ako na to :)

Paterko
Posts: 13
Joined: Sat Nov 21, 2009 9:15 pm

Vpalovanie titulkov do filmu

Mon Apr 05, 2010 10:22 pm

Ahoj. Prepáč, že troška ťa oberám o čas, ale vážne potrebujem tvoju pomoc pri vpaľovaní titulkov, ako uvádzam vyššie. Takže ti uvediem nové informácie o tomto probléme. Stiahol som si program VobSub a nastavil som v ňom položku Plugins a v nej jednotlivé zložky. Potom som si stiahol program VirtualDubMod 1.5.10.1 a tiež som si k nemu vyhľadal aj návod. Je tam veľa zaujímavostí a určite mi to pomôže, ale najprv musím nejaký ten film dostať do tohto programu, pretože návod hovorí o postupe pri "spracovávaní" už načítaného filmu. A tu je práve ten problém. Mne sa žiadny film nemôže načítať, pretože mi vypisuje určité informácie. Tieto informácie boli v angličtine, ale poviem to už v preklade. Takže program pri načítaní nejakého filmu vypisuje správu: "Nebol nájdený dekompresor pre formát XviD. VirtualDub vyžaduje Video pre Windows kompatibilný kodek dekompresovať video. DirectShow kodeky používané Windows Media Playerom nie sú vhodné. Iba Direct stream je k dispozícii pre toto video". Ako som už vyššie uviedol, návod k tomuto programu sa zaoberá samotným postupom spracovávania filmov, ale nehovorí o probléme, ktorý mám pri načítaní filmu, keďže mi asi chýbajú určité "súčasti", aby bolo všetko OK. Asi by som potreboval nastaviť jednotlivé formáty napr. DVDRip, DivX, XviD, AVI. Preto sa obraciam znovu na teba ako odborníka na tieto vyššie uvedené informácie a prosím ťa o pomoc, za ktorú ti moc ďakujem.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5878
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Wed Apr 07, 2010 3:28 pm

nemas kodek. skus stiahnut http://www.xvid.org/
nainstaluj a skus nacitat.

ak nepojde, tak si stiahni nejaky "codec pack" (google pomoze)

daj vediet

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests