Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
tomZZZ
Posts: 2
Joined: Sat Dec 09, 2006 10:40 pm

Jancsó

Mon Dec 11, 2006 3:31 pm

Dobrý den, marně sháním titulky k filmům Mikloše Jancsóa, např. Hvězdy na čepicích, Beznadějní, Lucerna Páně v Budapešti, Kurva, komáři!, Ticho a křik a další. Samozřejmě bych ocenil i titulky k dalším maďarským filmům (Bela Tarr a další). Titulky nemusí být v češtině, ale i slovenštině, angličtině a francouzštině. Myslím (a nechci se tím nikoho dotknout), že zejména na Slovensku je spousta lidí bilingvních, takže by to nemuselo být tak těžké. Zároveň nabízím pomoc s časováním titulků, potažmo veškerou technickou pomoc. Předem děkuji za všechny odpovědi.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5008
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Mon Dec 11, 2006 8:32 pm

za normalnych okolnosti taketo REQUESTy lockujem, ale tento krat som sa rozhodol, ze ho necham. Tak ti prajem vela stastia pri hladani titulkov - kazdopadne skus spravit novu Poziadavku na hlavnej stranke...

tomZZZ
Posts: 2
Joined: Sat Dec 09, 2006 10:40 pm

Děkuji

Wed Dec 13, 2006 6:42 am

Děkuji moc za vše. Já netušil, že se to tu nesmí. Do požadavků jsem již několik filmů napsal, tak budu doufat, že se někdo najde. Hotové titulky bych(om) samozřejmě umístil(i) sem na Opensubtitles, aby je měli všichni k dispozici.

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest