Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
srtpal
Posts: 59
Joined: Sun Jun 21, 2009 5:28 pm

Estrellita

Sun Jun 21, 2009 5:39 pm

Ahoj, píšem tu prvýkrát.

Mám slovinský film Estrellita (2007), a vidím, že slovinčina je dosť odlišná od slovenčiny, takže nerozumiem dialóg.

Teda hľadám podtitulky pre tento film, slovenské, české, alebo anglické.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5878
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Mon Jun 22, 2009 9:17 am

pouzi request subtitles na to - hore mas odkaz.

srtpal
Posts: 59
Joined: Sun Jun 21, 2009 5:28 pm

Tue Jun 23, 2009 11:57 pm

Ďakujem. Urobil som request, ale mi to dovolilo vyžiadať si len v jednom jazyku.

Odkaz? Kde?

Mimochodom, každý deň sa musím znova prihlásiť napriek tomu, že kliknem na to, aby ma to držalo nahláseného.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5878
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

Thu Jun 25, 2009 5:45 pm

ak ti to dovoli spravit request len v jednom jazyku, co ti brani spravit dva requesty kazdy v inom jazyku ? :)

odkaz je tu hore na fore "Request"

teraz myslis forum, ci opensubtitles stranku?

srtpal
Posts: 59
Joined: Sun Jun 21, 2009 5:28 pm

Thu Jun 25, 2009 7:25 pm

Á, prepáč, nie som navyknutý na slovenskú internetovú terminológiu. Myslel som, že odkaz značí, čo sa volá PM v angličtine. Tak už chápem. :D Narodil som sa na Slovensku, ale odišiel som v roku 1979, teda ešte pred dobou verejného Internetu.

Ten request som dal na stránke opensubtitles.org. Tak si vydám ďalší, na tom odkaze hore. Ďakujem.

User avatar
oss
Site Admin
Posts: 5878
Joined: Sat Feb 25, 2006 11:26 pm
Contact: Website

pohodicka

Thu Jul 09, 2009 10:02 am

v pohode :)

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests