Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
kamilu
Posts: 1
Joined: Thu Feb 27, 2014 12:09 pm

Survey PL-CZ

Thu Feb 27, 2014 12:13 pm

[url][/url]Vážení,

Jmenuji se Kamil Luczaj a jsem doktorandem v Ústavu společenských studií Jagellonské univerzity v Krakově, v Polsku. Spolu s kolegyněmi se podílím na tomto výzkumu. Chtěl bych se zeptat, jestli existuje možnost, abyste poslali tento odkaz k anketě, kterou jsem vytvořil, dalším členům vaše skupiny. Cílem mého výzkumu je, abych popsal životní styl osob, které dělají české titulky k filmům a seriálům. Hodně mi záleží na tom, aby náš výzkum se tyčil jenom osob, které se aktivně podílejí na dělání českých titulků k filmům a seriálům a se přesně proto obrátím na vás a prosím o vaší pomoc. Kdybych tento post dal na otevřené internetové fórum, existuje možnost, že někdo, kdo není ve vaši skupině a se nezúčastňuje procesu vytváření titulků, by se mohl přihlásit ke studiu, což by nějak negativně ovlivnilo jeho výsledek. Chtěl bych, aby obraz, který vznikne v důsledku tohoto výzkumu byl objektivní na tolik, na kolik je to možné. Byl bych moc vděčný, kdybyste nám pomohli organizovat tento výzkum, avšak vím, že se vás docela často prosí o zúčastnění se výzkumu podobajících se tomuto, které jsou konečně falešné anebo jejich výsledky nejsou všeobecně známé. Tato anketa, která je, jako je to vidět, docela komplikovaná, je projektovaná v souladu s metodologií společenských studií, a akademická jednotka, ve které se tento výzkum vede – Ústav společenských studií Jagellonské univerzity v Krakově, v Polsku – je důvodem na spolehlivost našeho výzkumu.
Informace o mé akademické činnosti, kdybyste chtěli verifikovat mou identitu, můžete najít tady: https://jagiellonian.academia.edu/KamilLuczaj. Tento výzkum je čistě akademický a jeho účel je přesně vědecký. Výsledky budou publikované jako věděcký článek. Žadná vaši personální data nebudou poskytovaná dál. Všechny informace, které sháníme, budou tajne a prezentované jenom v kvantitativní podobě, bez používáni individuálních dat, což nedovolí na identifikaci osob. Osoby, které se budou zajímat o výsledek našeho výzkumu, budou moct přečíst raport z vědecké činnosti provedené v rámci tohoto výzkumu.
Myslím, že i pro vás takové čtení mohlo by být přínosné a uvést moc zajímavých informací o skupinách, které překládají titulky do češtiny.
Vyplnění tento ankety vás nebude obtěžovat a bude trvalo asi 15 minut.
Doufám, že bude souhlasit a nám pomůžete. Čekám na vaší odpověď.
Anketu můžete najít tady: http://taste.limequery.org/index.php/971784/lang-cs

S úctou
Kamil Luczaj
Ústav společenských studií Jagellonské univerzity

Return to “Obecný pokec”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest