Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
gergele
Posts: 4
Joined: Sat Mar 08, 2008 2:03 pm

Wed Apr 29, 2009 8:26 pm

Köszi az infót. Már kezdett nagyon zavaró lenni.
Egyébként a Bsplayer melyik verziója kooperál az oldallal?

imola77
Posts: 2
Joined: Wed May 16, 2007 5:51 pm

mi baj van az oldallal?

Sun May 03, 2009 7:10 pm

Sziasztok! Sajnos több napja hiába próbálom én is behozni az oldalt. :cry: Lehet tudni,hogy mikorra várható,hogy ismét működjön. Nagyon hiányzik!
Válaszotokat előre is köszönöm,üdvözlettel:Imola77

gergele
Posts: 4
Joined: Sat Mar 08, 2008 2:03 pm

Sun May 03, 2009 9:09 pm

viewtopic.php?t=1771

Itt találod a válaszat.

imola77
Posts: 2
Joined: Wed May 16, 2007 5:51 pm

köszönet

Sun May 03, 2009 9:51 pm

Nagyon szépen köszönöm a gyors és megnyugtató választ. :D Minden jót kívánok,szia:Imola77

laac54
Posts: 5
Joined: Tue May 05, 2009 7:22 pm

Tue May 05, 2009 7:26 pm

már én is kezdtem megijegni,mivel NAGYON szeretem az oldalt!remélem mihamarabb normális lesz a müködés!További sok sikert egyuttal az oldalnak!

Lumir
Posts: 2
Joined: Fri Sep 04, 2009 4:11 pm

Fri Sep 04, 2009 4:34 pm

:evil: Mi van ezzel az oldallal???!

Néhány hónappal ezelőtt, -nehézkes volt elérni,de- legalább volt rajta ÉRTÉKES tartalom. Hetek óta tépelődök, hogy írjak, vagy ne írjak, mert nem vagyok az a szájtépős fajta, mégis látva a színvonal zuhanását muszáj vagyok dobni egy "reply"-t. :?

2-3 hónappal ezelőtt még nem győztem leszedni a feliratokhoz a filmeket, mert annyi jó stuff volt itt fenn. De mostanában.... pff... tiszta égés.

Én megértem a fordítók művészi ambícióit, mikor ilyen 1968-as filmeket is lefordítanak, meg olyan ócska -humorosnak csúfolt- filmeket, amikről, már a rendezőjük is pontosan tudta, hogy nem lesz egy kasszasiker. De kérem, gondoljatok a közízlésre is néha. Az emberek 90% -a az idei, ill. 1-2 éves filmekre kíváncsi. Aki ettől régebbi filmet szeretne magyarul megnézni, az kb 1000 HUF ráfordításával bármelyik bevásárlóközpontban sikereket érhet el, a DVD részlegen.

A sorozatok fordítását még valahogy megértem... bár ésszerűbb lenne csomagokban feltenni, mint részenként 2-3x a változatoknak megfelelően.

Ha kompromisszumokat kellene kötni, akkor azt javasolnám, hogy a művészfilmeknek, a régi filmeknek (XX. század) legyen külön helyük. Ha mindenképpen erőltetni szeretnétek ezt a vonalat. Bár mondom, rációt nem látok benne...

Persze értem én, ingyenes oldal esetében a fordító azt fordít, amit akar. Én meg eldönthetem, hogy kell vagy nem kell. Sajnos az elmúlt 1 hónapban nem nagyon találtam a kedvemre valót...
Ezúton üzenem a fordítóknak: nem éri ennyire deviánsan hozzáállni ehhez az időtöltéshez (értsd:fordítás).

Lumir
Posts: 2
Joined: Fri Sep 04, 2009 4:11 pm

Mon Sep 07, 2009 6:46 pm

Igen, nem is közvetlen magát az oldalt okolom a tartalom miatt. :roll:

Senkit nem akarok korbáccsal fordításra bírni, így is hetente 5-10 feltöltés van. Nem ezzel van a gond, szerintem, hanem a választással! Vagyis az nem mind1, hogy mit fordítanak le. De ezt fentebb már kifejtettem... :cry:

Tényleg nem akarok senkit megbántani, -se halálra untatni a rinyálásommal- csak eddig itt minden szép volt és jó volt: Megnéztem mit fordítottak, leszedtem a filmet angolul és a színészek eredeti hangján élvezhettem a movie-t. :shock:
Csak mostanság az van, hogy 30perc turkálás, youtube trailer csekkolás után, csalódottan kinyomom az oldalt, aztán nem nézek filmet.

Pedig mehetne másként is... :(

jonesc
Posts: 2
Joined: Fri Apr 02, 2010 6:26 pm

Mon Apr 26, 2010 3:38 pm

Végre megy az oldal több nap leállás után

thx staff

Brainstorming
Posts: 1
Joined: Sat May 01, 2010 1:18 pm

Re: Üzemeltetői információk

Wed May 12, 2010 4:06 pm

Na, akkor most van szép fórum, már csak újra jó kis feliratok kellenének, jó kis filmekhez, mert ezen a téren semmi változás nincs az elmúlt hónapokhoz képest!

Return to “Magyar”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests