Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
robertozee
Posts: 1
Joined: Sun Feb 18, 2007 8:20 pm

Sun May 03, 2009 4:56 pm

Csak annyit szeretnek megkerdezni hogy mikor fog ujra mukodni az oldal..mert 3 napja nemjon be!(csak nalam?) Koszonom.

Mirama
Posts: 3
Joined: Thu Nov 12, 2009 9:24 am

felrarok törlése

Thu Nov 19, 2009 12:11 pm

Sziasztok!

Nemrég töltöttem le egy feliratot, és 5 perc múlva mire visszamentem az oldalra, már valaki letörölte! Miért???? Miért törölnek ki feliratokat? Ráadásul olyanokat, amikre már régóta vártam.

zorro33
Posts: 2
Joined: Thu Mar 12, 2009 7:56 am

Thu Nov 19, 2009 2:05 pm

Ákoska House feliratait töröltem az oldalról! Mint azt már megírtam neked, semmire sem jók!

Mirama
Posts: 3
Joined: Thu Nov 12, 2009 9:24 am

Thu Nov 19, 2009 2:50 pm

Értem. De akkor nincs olyan felirata valakinek, ami ér is valamit? A két legújabb House részhez nincs fent felirat. :(

Ákoska House feliratait töröltem az oldalról! Mint azt már megírtam neked, semmire sem jók!

zorro33
Posts: 2
Joined: Thu Mar 12, 2009 7:56 am

Thu Nov 19, 2009 3:27 pm

Sajnos még nincs. Azt nem tudom,hogy Masu csinálja e, de szoktak még sokan normális House feliratot csinálni. Kicsit légy türelemmel, és biztos lesz élvezhető, használható, felirat. Az biztos ha lesz rendes felirat, az kin lesz az oldalon!

Mirama
Posts: 3
Joined: Thu Nov 12, 2009 9:24 am

Thu Nov 19, 2009 4:48 pm

Köszönöm szépen az infót! :)
Akkor várok.

Üdv: Mirama :*
Sajnos még nincs. Azt nem tudom,hogy Masu csinálja e, de szoktak még sokan normális House feliratot csinálni. Kicsit légy türelemmel, és biztos lesz élvezhető, használható, felirat. Az biztos ha lesz rendes felirat, az kin lesz az oldalon!

kareeka
Posts: 1
Joined: Sat Dec 26, 2009 2:07 pm

Sat Dec 26, 2009 2:08 pm

sziasztok!
miért lett törölve a This Is It felirat, amelyikben nincsenek benne az eredeti dalszövegek?

demden
Posts: 2
Joined: Mon Feb 15, 2010 9:48 pm
Location: Hungary

Tue Feb 16, 2010 4:05 pm

Nekem is törölték az első "munkámat" ... miért?
A Post Grad (2009) Vomit-os kezdtem el kb. 2 hete, mert hónapok óta nem volt, és gondoltam megpróbálom. Én nagyon jól mulattam közben, és gondoltam feltöltöm ide, mert akinek mutattam, az dicsérte. Mire kész lettem, már volt egy feltöltve Rufus és Omerta munkája. Minden tiszteletem az övék, de azért van egy pár hiba az övékben is... Az enyémmel mi a gond???
Vagy nem lehet kétféle egy filmhez?
Én ugyan töröltem a dalszövegeket még angolul sem hagytam benne, mert szerintem fölöslegesek..., de 2 dalt meg is próbáltam lefordítani, amit fontosnak tartottam.

6tila
Posts: 1
Joined: Sun Feb 01, 2009 9:06 pm

HD jelző;

Tue Feb 23, 2010 4:29 pm

Az utóbbi napokban figyeltem fel rá egy feltöltésemnél, hogy egy BDRiP-em a feltöltést követően pár órával kapott egy HD jelzőt... ez a jelzőt utólagosan eltávolítottam.
De azóta is sorra veszem észre ezen jelzők indokolatlan használatát pl egy 350 Mb-os HDTV-RiP az miért kap HD jelzőt, mikor köze sincs hozzá. Gold feltörtők feltöltéseinél is előfordul rendszeresen ez a hiba, pedig ők aztán már értik a dolgukat, vagy nem?
Vagy valaki moderálás során teszi ki INDOKOLATLANUL ezeket a jelzőket utólagosan a felöltőtől függetlenül, mint az én esetemben is?! Nem kéne!

A HDTV-RiP(350Mb), és a DRRiP(1400-2100Mb) az nem HD!!!

Kérem az illetékeseket távolítsák el ezen jelzőket, és a továbbiakban sem legyenek ezen verzióknál alkalmazva , mert ezzel a letöltő társainkat megzavarhatjuk valótlan állításunkkal!!!

Bukimajom
Posts: 1
Joined: Mon Mar 08, 2010 8:58 pm

Mon Mar 08, 2010 9:00 pm

szeretném ha a From Paris with Love feliratot, amit derékjó tyler01 töltött fel, leszednétek
és egyben gratulálok tyler01-nek h ennyire gerinces tud lenni. csak igy tovább kispofám, király sárc vagy

hurka79
Posts: 1
Joined: Sun Feb 13, 2011 5:58 pm

Re: Javaslatok az oldallal kapcsolatban

Sun Feb 13, 2011 6:06 pm

Helló! Én azt nem értem, ha van egy v 2009 felirat akkor azt miért kell ilyen hosszú névvel illetni:v.(2009).hun.1cd.(4091432)
Szerintem ez egyszerűbb lenne: v2009-0205(2.évad5rész).Ha letöltök 8 ilyen nevű feliratot és rájuk nézek nem lehet rájönni melyikben melyik felirat van tömörítve.Miért nem lehet a cím és évad-rész számmal csinálni ezeket?

Anonymusx
Posts: 1
Joined: Sat Jan 12, 2013 2:29 pm

Re: Javaslatok az oldallal kapcsolatban

Tue Jan 22, 2013 9:20 am

Azt nem lehet megoldani hogy egy sorozathoz egy tömörített fáljban töltsem fel az egész évadot? Mennyivel egyszerübb lenne feltölteni, és annak is aki le akarja szedni..

Hunnenkoenig
Posts: 14
Joined: Mon Aug 26, 2013 11:08 am

Javaslatok az oldallal kapcsolatban

Mon Aug 26, 2013 11:11 am

Nem müködik a komment iras a feliratoknal FireFoxban. Massal nem probaltam.

EDIT: közben valamiert megjavult.
Azert nezzetek ra, ha lehet... THX!

Hunnenkoenig
Posts: 14
Joined: Mon Aug 26, 2013 11:08 am

Re: Javaslatok az oldallal kapcsolatban

Tue Aug 27, 2013 11:40 am

Miert nem tudok updatelni feliratot?
Javitott verzioban is hibas került fel es nincs semmi lehetösegem magam updatelni a feliratomat.

A forumon se lehet normalisan irni. Miert kell mindent ellenörizni adminnak, hogy azutan meg se jelenjen, valaszt meg ugyse kapjak?

Ezt azert irom, hatha megis latja valaki.

Now You See Me feliratat ujra belinkeltem. AZT rakjatok ki legyszives!

RillD
Posts: 8
Joined: Wed Mar 10, 2010 5:35 pm

Re: Javaslatok az oldallal kapcsolatban

Wed Apr 16, 2014 7:36 pm

Nem müködik a komment iras a feliratoknal FireFoxban. Massal nem probaltam.

EDIT: közben valamiert megjavult.
Azert nezzetek ra, ha lehet... THX!

Ismet elojott a problema. Kerestem hozza megfelelo temat (Developing), de nem talaltam. Hozzaszolas vegen lesznek az adataim.
[szerk] Csak az osszetett kereses utan jon elo a hiba ugy nez ki

Mellesleg lehet ezt is rossz helyre írom, de nem lehetne kotelezove tenni az FPS megadasat feltolteskor? Szinte hasznalhatatlan mikor se release se FPS nincs megadva. Orulok ha tolt fel, de ha mar ennyi erot belefektet igazan beallithatna mindkettot, de ha az hosszadalmas szamara akkor eleg nekem az FPS is.

Browser: Chrome Version 34.0.1847.116 m (up-to-date)
OS: Win7 64

Return to “Magyar”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests