Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Fri Jan 17, 2020 3:33 pm

Nincs olyan nap, hogy a magyar részlegen végzett „nagytakarítás” közben ne bukkanjak olyan hibátlan, korrekt feliratokra, amelyet valaki ok nélkül, ostoba módon, talán rosszhiszeműségből hibásnak jelölt.
Ha bárki szeretné „kifehéríteni” az alaptalanul hibásnak jelölt feliratát kérje ezt hozzászólásként az adott felirat oldalán, vagy akár itt a fórumban, rögtön lecsekkolom, és ha tényleg nincs baja a feliratnak, kiveszem a hibás jelzést.

TZoZ
Posts: 1
Joined: Sun Jan 26, 2020 10:27 pm

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Sun Jan 26, 2020 10:31 pm

Szia!
3 éve jeleztem hogy hibátlan, de nem volt kinek. :D
https://www.opensubtitles.org/hu/subtit ... foxtrot-hu

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Mon Jan 27, 2020 9:56 pm

Szia!
3 éve jeleztem hogy hibátlan, de nem volt kinek. :D
https://www.opensubtitles.org/hu/subtit ... foxtrot-hu
Most már van kinek! :)

gta9star
Posts: 3
Joined: Fri Mar 26, 2021 2:54 am

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Fri Mar 26, 2021 3:02 am

Szia
Van The Outpost s2e01-04 ion hun feliratom, nem engedi a rendszer a feltöltést, pedig srt, átirtam txt-re ugy se szerette.
a feliratban nincs extra cucc.
Köszi

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Sat Mar 27, 2021 11:35 pm

Szia
Van The Outpost s2e01-04 ion hun feliratom, nem engedi a rendszer a feltöltést, pedig srt, átirtam txt-re ugy se szerette.
a feliratban nincs extra cucc.
Köszi
Kérlek, nézd meg, mi a felirat utolsó sora, és írd meg nekem!

gta9star
Posts: 3
Joined: Fri Mar 26, 2021 2:54 am

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Wed Mar 31, 2021 12:32 am

Szia
Van The Outpost s2e01-04 ion hun feliratom, nem engedi a rendszer a feltöltést, pedig srt, átirtam txt-re ugy se szerette.
a feliratban nincs extra cucc.
Köszi
Kérlek, nézd meg, mi a felirat utolsó sora, és írd meg nekem!
589
00:39:48,687 --> 00:39:52,656
Fordította:</font> <b>Sophxiex</b> <i>Facebook.com/sophxiexsubs Twitter.com/sophxiex
Ha szeretnél támogatni - paypal.me/sophxiex</i> <i>subirat.net</i></font>

gta9star
Posts: 3
Joined: Fri Mar 26, 2021 2:54 am

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Wed Mar 31, 2021 1:33 am

Szia
Van The Outpost s2e01-04 ion hun feliratom, nem engedi a rendszer a feltöltést, pedig srt, átirtam txt-re ugy se szerette.
a feliratban nincs extra cucc.
Köszi
Kérlek, nézd meg, mi a felirat utolsó sora, és írd meg nekem!
Kivettem mindent de akkor se engedi :(
589
00:39:48,687 --> 00:39:52,656
Fordította:
Sophxiex

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Sat Apr 03, 2021 8:23 pm

Kérlek küldd át e-mailben!
[email protected]

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Tue Apr 06, 2021 7:41 pm

Szia
Van The Outpost s2e01-04 ion hun feliratom, nem engedi a rendszer a feltöltést, pedig srt, átirtam txt-re ugy se szerette.
a feliratban nincs extra cucc.
Köszi

Megkaptam a feliratokat, fel is töltöttem mind a négyet.

BauMan72
Posts: 4
Joined: Tue Nov 02, 2021 8:13 am

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Tue Nov 02, 2021 8:21 am

Szia Verdike, a napokban felraktam a The Virtuoso feliratát, (tudtomon kívül) kikerült a Netmozira, de most nem ez a lényeg, hanem, hogy facebookon is kaptam róla visszajelzéseket, én is a családdal újranéztem a filmet (harmadjára) és nem vettem észre hibát benne. De valaki erre a 20 mp-re csinált egy fiókot hogy lecsillagozza, pedig én szinte biztos vagyok benne, hogy nem adtam neki rá okot, örülnék ha tudnál segíteni. https://www.opensubtitles.org/en/subtit ... irtuoso-hu

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Tue Nov 02, 2021 8:50 pm

Hibátlannak azért nem nevezhető, vannak benne felesleges sorközök, gyakoriak a túl hosszú sorok és a túl magas CPS, összesen kb. 80 formai hiba.
Szerencsére annyira nem súlyosak, hogy élvezhetetlenné tegyék a filmnézést, de helyenként zavaróak. Remélem a jövőben kicsit jobban figyelsz ezekre, amennyiben hajtasz a „TRUSTED” randra. :)
Viszont az ilyen mértékű lepontozás valóban jogtalan, rossz szándék van a regisztrálás mögött is. Ennek megfelelően jártam el, és töröltem az értékelést is.

BauMan72
Posts: 4
Joined: Tue Nov 02, 2021 8:13 am

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Wed Jan 05, 2022 8:12 pm

Üdv Verdike (vagy aki éppen olvassa), láttam, az komment-rengeteget kitörölted és ezért hálás is vagyok, viszont (szerintem) aránytalanul le lett pontozva annak ellenére, hogy csak az lett félrefordítva, hogy "rancor", én az "harag"-nak fordítottam a "gonosz" helyett, és szeretném ha utána járnál nekem, hogy jogos-e az ennyire lepontozás :wink: . https://www.opensubtitles.org/hu/subtit ... discussion

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Fri Jan 07, 2022 6:31 pm

Nem volt jogos, ezért az 1-es értékelést ki is töröltem.

icepick222
Posts: 1
Joined: Sat Jan 20, 2024 11:32 pm

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Sat Jan 20, 2024 11:44 pm

Hello ! van egy subrip feliratom a Dampyr filmhez, de nem engedi feltölteni, mert valószínűleg valaki a Meg 2 az árok hoz töltötte fel, és hibásnak lett jelölve, de a felirat jó szerintem, csak nem a Meg 2 höz.

User avatar
Verdike
Subtitles Admin
Posts: 78
Joined: Thu Dec 19, 2019 12:38 am
Contact: Facebook

Re: HIBÁSNAK jelölt, de JÓ feliratok

Mon Jan 22, 2024 4:18 pm

Hello ! van egy subrip feliratom a Dampyr filmhez, de nem engedi feltölteni, mert valószínűleg valaki a Meg 2 az árok hoz töltötte fel, és hibásnak lett jelölve, de a felirat jó szerintem, csak nem a Meg 2 höz.
Szia!
Változtass valami minimálisat a SubRip feliratán. Mondjuk az egyik tábla időzítésén (például 00:00:14,234 helyett 00:00:14,235 - vagy bármi ilyesmi), ami gyakorlatilag észrevehetetlen, elmented és már töltheted is fel.
(Ha nem sikerül, küldd át nekem ([email protected]) és a nevedben feltöltöm.

Return to “Magyar”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests