Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
TomWolf79
Posts: 4
Joined: Thu Sep 08, 2011 8:02 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Sep 08, 2011 9:19 am

Kész
Köszönöm szépen. Egyetlen hiba van, az An Idiot abroadból a 6. rész a régi, nem pedig a javított. Amúgy tökéletes.

patkany2020
Posts: 6
Joined: Sun Sep 25, 2011 9:59 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Sep 25, 2011 10:06 am

Sziasztok,
Tudnátok segíteni, pls? Sajnos egy idő óta valamiért nem tölt be egyetlen magyar nyelvű feliratot sem az SM Player, amivel a filmeket megnezem, sőt, egyáltalán semmilyen felirat nem jelenik meg annak ellenére, hogy az egész torrent file-t letöltöm ami elvileg tartalmazza az srt-s felirat file-t is.
A "felirat keresése az opensubtitles.org"-ra kattintva a felirat menün belül szintén nem ad fel semmit, emellett a "Feliratok kiválasztása" menü alatt sem jelenik meg semmi. Ez azt jelenti, hogy felirat nélkül töltődik le valamiért minden film, vagy legjobb esetben angol nyelvű felirattal (néha).
Tudnátok segíteni valahogy? Lehet, hogy elállítódott valami? Már azzal is próbálkoztam, hogy törlröm az SM Player progit és újratelepítem, de semmi nem történt ...

Nagyon köszönöm előre is!!!!

patkany2020
Posts: 6
Joined: Sun Sep 25, 2011 9:59 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Fri Sep 30, 2011 7:32 pm

Sziasztok,
Tudnátok segíteni, pls? Sajnos egy idő óta valamiért nem tölt be egyetlen magyar nyelvű feliratot sem az SM Player, amivel a filmeket megnezem, sőt, egyáltalán semmilyen felirat nem jelenik meg annak ellenére, hogy az egész torrent file-t letöltöm ami elvileg tartalmazza az srt-s felirat file-t is.
A "felirat keresése az opensubtitles.org"-ra kattintva a felirat menün belül szintén nem ad fel semmit, emellett a "Feliratok kiválasztása" menü alatt sem jelenik meg semmi. Ez azt jelenti, hogy felirat nélkül töltődik le valamiért minden film, vagy legjobb esetben angol nyelvű felirattal (néha).
Tudnátok segíteni valahogy? Lehet, hogy elállítódott valami? Már azzal is próbálkoztam, hogy törlröm az SM Player progit és újratelepítem, de semmi nem történt ...

Nagyon köszönöm előre is!!!!
Vizsgáljuk! :D
Hello,

esetleg valami fejlemeny ezugyben? :-( (nem sürgeteskeppen...:)

patkany2020
Posts: 6
Joined: Sun Sep 25, 2011 9:59 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Oct 06, 2011 10:41 pm

Egyelőre úgy fest, hogy nálad a hiba. Valószínűleg a tűzfalad a ludas, ha jól sejtem, nem a gyári windows tűzfalat használod.
Értem... és tudnál abban valahogy segíteni, hogy beállítsam úgy a tűzfalat, hogy ne korlátozzon le erről?

Köszi!

patkany2020
Posts: 6
Joined: Sun Sep 25, 2011 9:59 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Oct 09, 2011 9:05 am

Szia!
Megpróbáltam, beállítottam, de meg mindig semmi... remelem, jól állítottam be: Mozilla-Eszklözök-Beállítások-Biztonság-Tartalom-Felugró ablakok tiltása-Kivételek...
Szerinted jó helyen állítottam be? Még valahogy mindig nem működik...:-(

patkany2020
Posts: 6
Joined: Sun Sep 25, 2011 9:59 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Oct 09, 2011 7:12 pm

Hello!
Koszi szepen, beallitottam, de valahogy igy sem sikerul... szerinted az lehet, hogy azért nem tölt be egy feliratot sem (külföldit sem), mert olyan torrent file-t toltottem le, amelyhez hibából nem tartozik felirat fájl? :-SMásra nem tudok gondolni... csak az a furcsa, hogy a többi filmhez sem tartozik felirat fájl...

patkany2020
Posts: 6
Joined: Sun Sep 25, 2011 9:59 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Wed Oct 19, 2011 10:09 pm

Hello!
Sikerült végigmennem a lépéseken, amiket megadtál, köszi szépen! Úgy néz ki, hogy az opensubtitlesplayerrel működik, viszont a gond most pedig az, hogy nem a megfelelő feliratokat tölti le nekem... az opensubtitles.org-on ugyebár fizetősek a feliratok, de atöbbi opció pedig nem adja fel a magyart... te próbálkoztál esetleg ezzel?A másik: hogy miért villog a "Lejátszás" felirat végiog a filmben?:S
Nagyon köszi eddig is a segítséget!!!!

delsoft
Posts: 2
Joined: Thu Nov 03, 2011 1:52 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Nov 03, 2011 4:48 pm

Hello!
Néhény napja a ltóltésnél csak ez a szöveg jelenik meg: <Not MySQL resource while getting results> mit kell tennem?
SINCE SOME DAY I SEE ONLY THE FOLLOWING TEXT: <Not MySQL resource while getting results> WHAT CAN I DO?
Regards: delsoft

delsoft
Posts: 2
Joined: Thu Nov 03, 2011 1:52 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Fri Nov 04, 2011 12:58 am

Köszönet
delsoft

mona77
Posts: 2
Joined: Sun Nov 29, 2009 2:30 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Fri Nov 04, 2011 10:57 am

Én próbálkoztam egy felirattal egész este, és többszöri "<Not MySQL resource while getting results>" után egyszercsak sikerült.

Más:
Az utóbbi napokban egyre több film magyar címénél a (0) jelenik meg.
Pl. az általad (Omerta) feltöltött, ajánlott filmek között első helyen lévő "Person of interest" filmnél, vagy tegnap az "Another Earth" filmet is véletlenül találtam meg, a keresési lista alján (0) címmel.
Ez csak átmeneti probléma?
Köszönöm,
m

mona77
Posts: 2
Joined: Sun Nov 29, 2009 2:30 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Fri Nov 04, 2011 1:09 pm

értem, köszi.
azért meg külön köszönet, hogy küzdötök, hogy nekünk jó legyen:)
szép napot
m

Myanelita
Posts: 1
Joined: Tue Nov 22, 2011 1:52 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Tue Nov 22, 2011 1:54 am

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Csináltam egy feliratot, a Twilight Saga Breaking Dawn-hoz. Már csináltam ezelőtt egy feliratot, azzal nem volt problémám, de ezt valamiért nem tudom feltölteni. Azt írja ki hogy nem megfelelő a formátum, ami látszólag az. A feliratellenőrző program sem akarja betölteni, a hibaüzenet ugyanaz.

Gabic
Posts: 1
Joined: Wed Jan 11, 2012 6:30 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Wed Jan 11, 2012 6:35 pm

Helló!

Feltöltöttem a Contagion c. filmhez egy magyar feliratot, amit ma átnéztem és az apróbb hibáit kijavítottam.
Lehetséges, hogy lecseréljétek a régi verziót?

Üdv
Gabic

meesee
Posts: 2
Joined: Mon Jan 30, 2012 7:22 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Mon Jan 30, 2012 7:42 pm

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Képtelen vagyok rájönni, miként lehet törölni egy hibás felirat feltöltésem. Kérem ha valaki tudja, írja le lépésről-lépésre, ha lehetséges. Válaszokat előre is köszönöm!

meesee
Posts: 2
Joined: Mon Jan 30, 2012 7:22 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Mon Jan 30, 2012 8:47 pm

Kedves Admin!

Itt az én gondomra nincs gyógyszer, ill. nem találok, ugyanis egy rossz (mármint időzítésben teljesen rossz) feliratot szeretnék törölni és a jó időzítésűt feltölteni helyette. Sajnos véletlen a piszkozat, ill. próba időzítést összekevertem a feltöltésnél, és azt szeretném kicserélni. De erre én nem találtam segítséget az általad megadottban. Aért köszi a választ!

Return to “Magyar”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests