Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
secusoft
Posts: 8
Joined: Sun Jan 18, 2009 10:07 am

Wed Mar 25, 2009 6:13 am

Milyen billentyű kombinációt nyomhattam meg véletlenül? Az eredeti szöveg maradt a helyén, de a fordítandó ugrott lefele egy sort és egy szép fehér hely maradt. E miatt, manuálisan kellett átmásolnom vagy 200 sort. Persze, épp akkor nem mentettem le vagy 50 sort. Nagy tanulság volt számomra!!! 89 gombos (angol) a laptopom, ezért minden máshol van, mint ahol kellene. Azóta se sikerült megismételnem, de legalább a közeljövőben kerüljem el. És persze, a visszavonási kombinációt is ha lehetne.
Előre is köszi.
:shock:

secusoft
Posts: 8
Joined: Sun Jan 18, 2009 10:07 am

Sat Mar 28, 2009 8:25 pm

Tényleg igaz amit írtál.Csak nem tudtam visszavonni. Köszi szépen.

agyaras
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2009 4:12 pm

Tue Apr 07, 2009 4:17 pm

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet megoldani azt a problémát, hogy film lejátszásánál a felirat úgymond megbolondul. Úgy értem 'ü'-betű helyett '.'-ot tesz 'ő'-helyett '?'-jelet, legtöbbször értelmetlenségeket ír ki stb.
Ellenőriztem a felirat-fájlt de abban minden ok, minden helyesen szerepel benne.
A lejátszóval van a baj vagy mivel?
A segítséget előre is köszönöm!

agyaras
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2009 4:12 pm

Tue Apr 07, 2009 4:43 pm

Köszönöm a választ de azt hiszem félreértettél, én csak egy filmet szeretnék megnézni. Nem foglalkozom feliratkésztéssel mert nem érzem elegendőnek hozzá a nyelvtudásom:(
Vagy én nem értek valamit?

joecole
Posts: 1
Joined: Thu Apr 09, 2009 12:42 pm

Thu Apr 09, 2009 12:44 pm

Szia! Beküldtem a Killshot magyar feliratát, csak sajnos angol nyelvet jelöltem be, légyszi, ha tudod, javítsd!
Köszi

agyaras
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2009 4:12 pm

Thu Apr 09, 2009 6:12 pm

MPlayert használok, de inkább letöltök valami mást
mert a beállításával nemigazán boldogulok.

secusoft
Posts: 8
Joined: Sun Jan 18, 2009 10:07 am

Fri Apr 10, 2009 9:08 pm

Kérlek Omerta, töröld a "zedira" által feltöltött Direct Contact feliratot, mert a megtett ígéretemet amit be is tartok, nem szeretném ha más kihasználná!!! Vagy , nézzétek át, elég magyar-e és Úgy tegyétek fel.

kalovich
Posts: 1
Joined: Sun Apr 19, 2009 3:36 pm

Feltöltött felirat helyett javított változat

Sun Apr 19, 2009 3:51 pm

Üdv!

Feltöltöttem egy magyar feliratot [Blind (2007)]. Javítottam kicsit a feliraton, hogyan tudom a javított változatot feltenni ugyanezen a néven, a korábbi helyett?
Előtte törölni kell az adminisztrátornak a korábban feltöltött változatot? Vagy elég, ha átküldöm nektek a javítottat, aztán kicserélitek? Ha elég átküldeni, hova küldjem?

agyaras
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2009 4:12 pm

Sun Apr 26, 2009 1:24 pm

Sziasztok!
Valaki el tudná mondani, hogy hogyan oldhatom meg azt a problmát, hogy a felirat 15 másodperccel hamarabb jelenik meg mint kellene? Media Player Classicot használok.
Előre is köszi.

agyaras
Posts: 5
Joined: Tue Apr 07, 2009 4:12 pm

Sun Apr 26, 2009 9:09 pm

Most idegesítő leszek és megkérdem, hogy mit jelent az SW?:D

secusoft
Posts: 8
Joined: Sun Jan 18, 2009 10:07 am

Mon Apr 27, 2009 5:32 am

Kérlek Omerta, töröld a Crank: High Voltage (2009)-t, mert házi használatra készűlt, zorro 33 feltöltötte.
Most már át is kereszteltek a felíratban.
Ilyen erővel én is feltehettem volna névtelenűl, csak a nyers szöveggel.
De mint ígértem, nem teszem meg.
Előre is köszi.

stickyfingaz
Posts: 2
Joined: Thu Mar 05, 2009 4:11 pm

Thu Apr 30, 2009 4:21 am

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy olyan feliratot hogyan tudok felrakni amihez nincs imdb-s link? :)
Erről a filmről lenne majd szó: http://pics.kinokadr.ru/films/d/dday/dday_poster1.jpg
Az orosz Kommandó remake :) Elvileg ma szeretnék neki állni.

stickyfingaz
Posts: 2
Joined: Thu Mar 05, 2009 4:11 pm

Thu Apr 30, 2009 8:29 am

Oké, köszönöm.

secusoft
Posts: 8
Joined: Sun Jan 18, 2009 10:07 am

Tue May 05, 2009 8:29 pm

Kedves Omerta!
Remélem a My Bloody Valentine-be bele kukkintasz.
Ha ez tökéletes magyar felirat, akkor én afgán vagyok.
Remélem egyenlő elbírálást alkalmazol minden esetben!!!
Üdv, a film nézőinek, csak értsék is meg a filmet, ne csak a jeleneteket.

krcsko
Posts: 2
Joined: Tue May 05, 2009 9:43 pm

Felirat méretének állítása

Tue May 05, 2009 9:47 pm

Sziasztok!

Laptopot csatlakoztattam a TV-hez, és úgy nézek feliratos filmeket. A probléma az, hogy túl kicsi minden felirat, a TV messze van, nem látom rendesen. Sehol nem találtam olyan lehetőséget, hogy növeljem a felirat méretét. Windows Media Playert használok, Vista Business alatt.

Tudna valaki segíteni?

Előre is köszi

K.

Return to “Magyar”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests