Forum rules
Under no circumstances is spamming or advertising of any kind allowed. Do not post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate others security. Profanity or any kind of insolent behavior to other members (regardless of rank) will not be tolerated. Remember, what you don’t find offensive can be offensive to other members. Please treat each other with the kind of reverence you’d expect from other members.
Failure to comply with any of the above will result in users being banned without notice. If any further details are needed, contact: “The team” using the link at the bottom of the forum page. Thank you.
lezer17
Posts: 1
Joined: Sat Jan 23, 2010 1:14 pm

Sat Jan 23, 2010 1:21 pm

sziasztok
most regisztráltam és szerettem volna letölteni egy magyar felíratott. erre kéri, hogy regisztráljak hozzá.
esetleg tudtok segíteni, hogy mit csinálhatok rosszul?
üdv

Memorystick89
Posts: 2
Joined: Sat Oct 30, 2010 8:25 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sat Oct 30, 2010 8:44 pm

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni.
Leszeretném tölteni a Deadliest Catch összes évadjának a feliratát magyarul.Úgy látom nincs fenn csak a film,de arra is ha rákattintok ezt adja be:http://www.usenet.nl/unf/eng/home.cfm
Nem tudom miért.Ha tudtok segíteni légyszi írjátok le.

Előre is köszönöm!

Memorystick89
Posts: 2
Joined: Sat Oct 30, 2010 8:25 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Oct 31, 2010 2:55 pm

Akkor megszívtam.Nem tudsz vmi oldalt ahol fenn van az öszes évad?Magyarúl :?

User avatar
Plum
Posts: 3
Joined: Sun Jan 16, 2011 11:41 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Jan 16, 2011 11:45 am

Sziasztok

Van egy .mp4-ből átkonvertált .avi-m amelybe bele van égetve a felirat, de nincs a feliratnak háttere és sokszor nagyon olvashatatlan. Van valami mód arra hogy a felirat mögé beszúrjak pl. egy fekete hátteret, vagy csíkot?

User avatar
Plum
Posts: 3
Joined: Sun Jan 16, 2011 11:41 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Jan 16, 2011 1:05 pm

Sziasztok

Van egy .mp4-ből átkonvertált .avi-m amelybe bele van égetve a felirat, de nincs a feliratnak háttere és sokszor nagyon olvashatatlan. Van valami mód arra hogy a felirat mögé beszúrjak pl. egy fekete hátteret, vagy csíkot?
Így direkten nincs.
Akkor lehet előbb ki kellene venni az .avi-ból a feliratot (már ha lehet) és utána mellé téve külső fájlként, talán megoldható lenne egy háttér neki?

User avatar
Plum
Posts: 3
Joined: Sun Jan 16, 2011 11:41 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sun Jan 16, 2011 5:16 pm


Nem lehet kivenni, csak maximum eltakarni fekete csíkkal, amit videoszerkesztő progikkal lehet megoldani.

Inkább töltsd le feliratmentesen a filmet/videót, és rakd mellé a feliratot külön.
És tényleg... milyen egyszerű megoldás :)
Köszi, sztem ez lesz ;)

jonesc
Posts: 2
Joined: Fri Apr 02, 2010 6:26 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sat Jan 29, 2011 1:10 am

sziasztok

azt szeretném kérdezni hogy letöltésnél mindig van subtitles player kép azt nem lehet valahogy kikapcsolni hogy csak simán toltse le feliratot ablak legyen mint előtte.előre is thx az infót

dragonlance
Posts: 3
Joined: Sun Jan 30, 2011 2:07 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Wed Feb 02, 2011 7:37 am

Szia!
Már kb egy hete próbálgatok külömböző feliratokat letölteni, de ami lejön az nem zip formátum. Próbáltam átnevezni srt fájlnak de akkor sem müködik feliratként.
Tudnál segíteni?

dragonlance
Posts: 3
Joined: Sun Jan 30, 2011 2:07 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Wed Feb 02, 2011 10:30 am

Nálam akkor sem müködik. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok rájönni, hogy mi lehet a gond. Most is letöltöttem egy feliratot de ugyan úgy jártam. Sajnálom , mivel ez a legjobb oldal.

dragonlance
Posts: 3
Joined: Sun Jan 30, 2011 2:07 pm

Re: Segítségkérés és technikai információk

Wed Feb 02, 2011 7:59 pm

Köszönöm a válaszod.
Megtaláltam a hiba forrását ami a letöltésvezérlőmben volt.

demden
Posts: 2
Joined: Mon Feb 15, 2010 9:48 pm
Location: Hungary

Re: Segítségkérés és technikai információk

Sat Apr 09, 2011 2:26 am

A London Boulevard (2010) c. filmhez csináltunk egy feliratot, de nem tudom feltölteni, sem a le-fel-töltő programmal, sem közvetlenül az oldalon. Mindig azt írja, hogy már fenn van egyszer. Igen, már van fenn egy ehhez a kiadáshoz (London Boulevard[2010]BRRip XviD-ExtraTorrentRG.avi), de a miénk egy másik fordítás, szerintünk jól sikerült, fenn lenne a helye... Volt már ilyen problémám, arra azt javasoltátok, hogy írjam oda, hogy "Fordítás 2", de most ez sem segít.... Nézzétek meg, kérlek, és tegyétek fel valahogy, ha lehet...
Attachments
London Boulevard[2010]BRRip XviD-ExtraTorrentRG.hun2.zip
A hun2-őt nevezzétek át, ha kell...
(30.09 KiB) Downloaded 493 times

lelkidoki
Posts: 1
Joined: Thu Apr 28, 2011 1:56 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Apr 28, 2011 2:19 am

Helló!

Remélem jó helyre írok. A SuperSubtitlesen vagyok fordító, és a Sniper Reloaded filmet fordítottam le magyar nyelvre. Valaki ezt letöltötte, kitörölte belőle a nevem, a forrást, és beírta a saját nevét, mint fordító, Kazai 61. Kérem, hogy töröljék. A dátumból is látszik, hogy jóval később került fel ide, mint az enyém megjelent amott, és a szövege pedig teljesen az enyém. Anonymousként töltötte fel. http://www.opensubtitles.org/hu/subtitl ... eloaded-hu

Előre is köszönöm a segítséget.

TomWolf79
Posts: 4
Joined: Thu Sep 08, 2011 8:02 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Sep 08, 2011 8:13 am

Helló!
Tegnap feltöltöttem az An Idiot Abroad című sorozat javított verzióját. Jeleztem, hogy a régebbi feliratomat lehetne törölni, hogy ne legyen fent kétszer. Erre valaki törölte szinte az összes általam feltöltött feliratot, beleértve a tegnap feltöltötteket, és egy másik hat részes minisorozatét. Utána néznél, hogy mi történt. Köszönöm.

TomWolf79
Posts: 4
Joined: Thu Sep 08, 2011 8:02 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Sep 08, 2011 8:37 am

Köszi szépen. Akkor nem folytatom az újra feltöltést, hanem kivárom a végét.
Vagy akár feltölthetem őket, és az neked is egyszerűbb.

TomWolf79
Posts: 4
Joined: Thu Sep 08, 2011 8:02 am

Re: Segítségkérés és technikai információk

Thu Sep 08, 2011 8:51 am

Köszi szépen. Akkor nem folytatom az újra feltöltést, hanem kivárom a végét.
Vagy akár feltölthetem őket, és az neked is egyszerűbb.
Csak a cimeket mondd, amiket a hülyéje kikapcsolt. Már egy rakatot visszaállítottam.
Az összes An Idiot Abroad, amit tegnap töltöttem fel. A release mindnél: An.Idiot.Abroad.S01E0x.WS.PDTV.XviD-aAF. Amegjegyzésben pedig javított verzió van. A régieket ki lehet kapcsolni.
A mások sorozat a Maelstrom (1985). Nem sokat fogsz találni, mert hallás után csináltam, és nem létezik belőle más nyelven felirat. :)
Köszi szépen.

Return to “Magyar”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests